Ślubowanie przedszkolaków

,,Pasowanie na Starszaka"

21 listopada 2019r.  w naszym przedszkolu odbyło się PASOWANIE NA STARSZAKA. Na uroczystość przybył Pan Wójt Mirosław Seweryn oraz rodzice przedszkolaków, którzy mieli wielką przyjemność obejrzeć  program artystyczny w wykonaniu swoich pociech. Po zaprezentowaniu umiejętności recytatorskich i wokalnych, oraz po wygłoszeniu ślubowania przez dzieci Pani Dyrektor Joanna Serafin - Sieczka przy pomocy magicznego ołówka uroczyście pasowała ich na starszaków. Każde dziecko otrzymało również z jej rąk dyplom oznaczający przynależność do grona starszaków Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jagodnem. Następnie nasi wychowankowie zostali obdarowani  prezentami od Pana Wójta oraz Rady Rodziców.

Uśmiech i radość na twarzach dzieci świadczyły o tym, że uroczystość była udana. Rodzice nie kryli dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Wszyscy przeżyliśmy niezapomniane chwile, pełne emocji i pozytywnych wrażeń.

Uroczystość przygotowały: pani Renata Dziurzyńska, pani Monika Bednarczyk oraz pani Agnieszka Stompor.