Zabawa karnawałowa

Księżniczki, królewna Śnieżka, policjanci, strażacy, żołnierze, Spiderman, św. Mikołaj

We wtorek 18 lutego bieżącego roku w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy.

Wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój i zachęcał do wesołej zabawy. Przedszkolaki przebrane w kolorowe stroje bohaterów znanych bajek i postaci z dumą je prezentowali. Wśród uczestników balu były: wróżki, księżniczki, królewna Śnieżka, policjanci, strażacy, żołnierze ale również nie zabrakło Spidermana czy św. Mikołaja. Nauczycielki urozmaicały zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani. Dzieci chętnie uczestniczyły w wesołych tańcach, a uśmiech nie znikał z ich twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Popisy taneczne i liczne zabawy umiliły dzieciom ten niecodzienny czas. Wspólne pląsy przyniosły wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Przedszkolaki wracały do domu we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.