Ogłoszenie dla rodziców

Ucz się wszędzie

Drodzy Rodzice,

Mamy przyjemność poinformować, że nasza szkoła dołączyła do programu edukacyjnego Eduelo.pl.

Eduelo jest platformą online wspierającą edukację dzieci realizujących program szkoły podstawowej. Platforma wykorzystuje techniki gamifikacji, znane z gier komputerowych. Techniki te silnie motywują uczniów do kontynuacji nauki i sprawiają, że staje się ona przyjemną formą spędzania czasu. Eduelo jest dostępne z każdego urządzenia (komputera, telefonu, tabletu) posiadającego dostęp do internetu – warto zachęcić dzieci do skorzystania w wolnych chwilach!

Dzisiaj 23.03.20 dzieci otrzymały przez e-dziennik librus swoje indywidualne loginy i hasła. Mamy prośbę, abyście towarzyszyli dzieciom przy pierwszym logowaniu do Eduelo i zapoznaniu się z możliwościami portalu. Aby skorzystać z dostępu do portalu, należy wejść na stronę www.eduelo.pl i zalogować się przy użyciu loginu i hasła, które otrzymało dziecko.

Zachęcamy również do założenia na Eduelo kont rodziców oraz połączenia ich z kontami dzieci. Dzięki temu będziecie mieli możliwość bieżącego obserwowania postępów Waszych dzieci oraz otrzymywania mailem informacji o przygotowanych  testach oraz o konkursach wiedzy i innych atrakcjach przygotowywanych przez portal.

Pozdrawiamy, życzymy dzieciom miłej nauki w domu.