Jesteś tutaj:
  1. Start

WITAMY W ZESPOLE SZKOLNO - PRZEDSZKOLNYM W JAGODNEM

Nasza szkoła to ludzie, miejsca i przedmioty.

Tu uczniowie odkrywają swoje zdolności i rozwijają talenty, mierzą się z trudnościami, uczą się je pokonywać i osiągać sukces.

Dzisiaj na tablicy

UWAGA, UWAGA!!!

Drodzy uczniowie, ZSP w Jagodnem!

Drodzy rodzice!

Od środy, tj. 25.03.2020r., nauczyciele będą realizować zdalne zajęcia lekcyjne zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

W danym dniu uczniowie otrzymają materiały edukacyjne z przedmiotów wg planu. Będą mogli z nimi pracować
w dogodnym czasie (np. gdy będą mieli dostęp do Internetu) – stosownie do wskazanego terminu ich wykonania. Nauczyciele będą  prosić o wykonywanie zadań,  na podstawie których uczniowie będą oceniani.

Pytania do nauczycieli, uczniowie mogą zadawać przez librusa w czasie trwania zajęć lekcyjnych. Prosimy o codzienne sprawdzanie informacji w librusie.

Prosimy Was rodzice o zalogowanie się na swoje konta na librusie by możliwa była z wami łączność.

Zostańmy w domu.

Serdecznie pozdrawiamy!

Zabawa karnawałowa

Księżniczki, królewna Śnieżka, policjanci, strażacy, żołnierze, Spiderman, św. Mikołaj