„Indywidualizacja nauczania i wychowania klas I-III”

Realizujemy projekt „Indywidualizacja nauczania i wychowania klas I-III w gminie Mirzec”

W roku szkolnym 20112012 w naszej szkole realizowany jest projekt „Indywidualizacja nauczania i wychowania klas I-III w gminie Mirzec”.

Projekt współfinansowany w ramach EFS - Program Operacyjny Kapitał Ludzki  Priorytet IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”

Działanie 9.1. „Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty”

Poddziałanie  9.1.2 „Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych”

Zajęcia odbywają się w wymiarze 1 godziny tygodniowo w 3 grupach:

- zajęcia rewalidacyjne dla uczniów niepełnosprawnych

- zajęcia matematyczno- przyrodnicze dla uczniów zdolnych

- zajęcia dla uczniów z trudnościami w czytaniu i pisaniu

Poprzez realizację projektu szkoła wzbogaciła się o nowe nowoczesne pomoce dydaktyczne.

Wszyscy uczniowie otrzymali również atrakcyjne pakiety edukacyjne.