Laureaci Konkursu Plastycznego

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny "20 lat istnienia PSP pod honorowym patronatem Starosty Starachowickiego"

27 marca 2012r. w siedzibie Komendy  w Starachowicach odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu z okazji 20 lat istnienia Państwowej Straży Pożarnej zorganizowanego przez Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach.
Celem konkursu było pokazanie w artystycznej formie przez dzieci i młodzież zakresu działania PSP. Ogółem wpłynęło 323 prace. Konkurs odbył się pod Honorowym Patronatem Starosty Starachowickiego, którego reprezentował na uroczystości Marek Pawłowski- Członek Zarządu Powiatu Starachowickiego.
Poziom nadesłanych prac konkursowych był bardzo wysoki.
Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Nasza szkoła zaprezentowała się bardzo dobrze.
W kategorii Plakietka- medalion lub statuetka
I miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Małgorzata Bernatek

W kategorii Plakat  wyróżnienia otrzymały Emilia Kocia  z kl. I i Karolina Szeloch z kl.IV

W kategorii Logo  wyróżnienie otrzymał Jakub Działek z kl. IV

Prace uczniów zostały przygotowane pod kierunkiem nauczycieli: Barbary Wiatr i Jagody Rafalskiej-Kawalec.